Oto nasz plan lekcji od 1 października 2018 r.


1a1b2a2b2c
3a4a4b4c5a
5b5c int5d6a6b
7a7b8a8b


1a
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 edukacja wczesnoszkolna
Jolanta Rzeszuto
201
edukacja wczesnoszkolna
Jolanta Rzeszuto
201
edukacja wczesnoszkolna
Jolanta Rzeszuto
201
wychowanie fizyczne
Jolanta Rzeszuto
hala2
edukacja wczesnoszkolna
Jolanta Rzeszuto
201
8.55 - 9.40 edukacja wczesnoszkolna
Jolanta Rzeszuto
201
edukacja wczesnoszkolna
Jolanta Rzeszuto
201
edukacja wczesnoszkolna
Jolanta Rzeszuto
201
edukacja wczesnoszkolna
Jolanta Rzeszuto
201
edukacja wczesnoszkolna
Jolanta Rzeszuto
201
9.50 - 10.35 edukacja wczesnoszkolna
Jolanta Rzeszuto
201
edukacja wczesnoszkolna
Jolanta Rzeszuto
201
religia
Wanda Gola
201
zajęcia komputerowe
Jolanta Rzeszuto
402
edukacja wczesnoszkolna
Jolanta Rzeszuto
201
10.50 - 11.35 wychowanie fizyczne
Jolanta Rzeszuto
sala gimn1
religia
Wanda Gola
201
edukacja wczesnoszkolna
Jolanta Rzeszuto
201
edukacja wczesnoszkolna
Jolanta Rzeszuto
201
język angielski
Anna Zawada - Ambrożuk
201
11.45 - 12.30   język angielski
Anna Zawada - Ambrożuk
201
  edukacja wczesnoszkolna
Jolanta Rzeszuto
201
 
12.50 - 13.35          
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          



1b
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 edukacja wczesnoszkolna
Wiesława Śliwińska
102
wychowanie fizyczne
Wiesława Śliwińska
hala1
edukacja wczesnoszkolna
Wiesława Śliwińska
102
wychowanie fizyczne
Wiesława Śliwińska
hala1
edukacja wczesnoszkolna
Wiesława Śliwińska
102
8.55 - 9.40 edukacja wczesnoszkolna
Wiesława Śliwińska
102
język angielski
Anna Zawada - Ambrożuk
102
edukacja wczesnoszkolna
Wiesława Śliwińska
102
edukacja wczesnoszkolna
Wiesława Śliwińska
102
edukacja wczesnoszkolna
Wiesława Śliwińska
102
9.50 - 10.35 edukacja wczesnoszkolna
Wiesława Śliwińska
102
edukacja wczesnoszkolna
Wiesława Śliwińska
102
edukacja wczesnoszkolna
Wiesława Śliwińska
102
edukacja wczesnoszkolna
Wiesława Śliwińska
102
edukacja wczesnoszkolna
Wiesława Śliwińska
102
10.50 - 11.35 język angielski
Anna Zawada - Ambrożuk
102
edukacja wczesnoszkolna
Wiesława Śliwińska
102
religia
Wanda Gola
102
edukacja wczesnoszkolna
Wiesława Śliwińska
102
 
11.45 - 12.30   edukacja wczesnoszkolna
Wiesława Śliwińska
102
zajęcia komputerowe
Wiesława Śliwińska
402
religia
Wanda Gola
102
 
12.50 - 13.35          
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          



2a
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 edukacja wczesnoszkolna
Żaneta Mucharzewska
203
edukacja wczesnoszkolna
Żaneta Mucharzewska
203
edukacja wczesnoszkolna
Żaneta Mucharzewska
203
edukacja wczesnoszkolna
Żaneta Mucharzewska
203
edukacja wczesnoszkolna
Żaneta Mucharzewska
203
8.55 - 9.40 edukacja wczesnoszkolna
Żaneta Mucharzewska
203
edukacja wczesnoszkolna
Żaneta Mucharzewska
203
edukacja wczesnoszkolna
Żaneta Mucharzewska
203
edukacja wczesnoszkolna
Żaneta Mucharzewska
203
wychowanie fizyczne
Żaneta Mucharzewska
hala1
9.50 - 10.35 edukacja wczesnoszkolna
Żaneta Mucharzewska
203
edukacja wczesnoszkolna
Żaneta Mucharzewska
203
edukacja wczesnoszkolna
Żaneta Mucharzewska
203
religia
Wanda Gola
203
edukacja wczesnoszkolna
Żaneta Mucharzewska
203
10.50 - 11.35 język angielski
Maciej Rutkowski
203
język angielski
Maciej Rutkowski
203
wychowanie fizyczne
Żaneta Mucharzewska
sala gimn1
edukacja wczesnoszkolna
Żaneta Mucharzewska
203
edukacja wczesnoszkolna
Żaneta Mucharzewska
203
11.45 - 12.30   religia
Wanda Gola
203
kreatywność
Żaneta Mucharzewska
203
zajęcia komputerowe
Żaneta Mucharzewska
2
 
12.50 - 13.35          
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          



2b
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 edukacja wczesnoszkolna
Beata Kaszewska
103
religia
Wanda Gola
103
edukacja wczesnoszkolna
Beata Kaszewska
103
edukacja wczesnoszkolna
Beata Kaszewska
103
edukacja wczesnoszkolna
Beata Kaszewska
103
8.55 - 9.40 język angielski
Maciej Rutkowski
103
edukacja wczesnoszkolna
Beata Kaszewska
103
wychowanie fizyczne
Beata Kaszewska
hala1
edukacja wczesnoszkolna
Beata Kaszewska
103
edukacja wczesnoszkolna
Beata Kaszewska
103
9.50 - 10.35 edukacja wczesnoszkolna
Beata Kaszewska
103
edukacja wczesnoszkolna
Beata Kaszewska
103
edukacja wczesnoszkolna
Beata Kaszewska
103
edukacja wczesnoszkolna
Beata Kaszewska
103
edukacja wczesnoszkolna
Beata Kaszewska
103
10.50 - 11.35 zajęcia komputerowe
Beata Kaszewska
402
edukacja wczesnoszkolna
Beata Kaszewska
103
edukacja wczesnoszkolna
Beata Kaszewska
103
język angielski
Maciej Rutkowski
103
wychowanie fizyczne
Beata Kaszewska
sala gimn1
11.45 - 12.30 kreatywność
Beata Kaszewska
103
edukacja wczesnoszkolna
Beata Kaszewska
202
religia
Wanda Gola
103
   
12.50 - 13.35          
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          



2c
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 edukacja wczesnoszkolna
Iwona Mielczarek
101
język angielski
Maciej Rutkowski
101
edukacja wczesnoszkolna
Iwona Mielczarek
101
edukacja wczesnoszkolna
Iwona Mielczarek
101
edukacja wczesnoszkolna
Iwona Mielczarek
101
8.55 - 9.40 zajęcia komputerowe
Iwona Mielczarek
402
religia
Wanda Gola
101
edukacja wczesnoszkolna
Iwona Mielczarek
101
wychowanie fizyczne
Iwona Mielczarek
hala1
edukacja wczesnoszkolna
Iwona Mielczarek
101
9.50 - 10.35 język angielski
Maciej Rutkowski
101
edukacja wczesnoszkolna
Iwona Mielczarek
101
edukacja wczesnoszkolna
Iwona Mielczarek
101
edukacja wczesnoszkolna
Iwona Mielczarek
101
edukacja wczesnoszkolna
Iwona Mielczarek
101
10.50 - 11.35 edukacja wczesnoszkolna
Iwona Mielczarek
101
edukacja wczesnoszkolna
Iwona Mielczarek
101
edukacja wczesnoszkolna
Iwona Mielczarek
101
religia
Wanda Gola
101
wychowanie fizyczne
Iwona Mielczarek
hala1
11.45 - 12.30 edukacja wczesnoszkolna
Iwona Mielczarek
101
edukacja wczesnoszkolna
Iwona Mielczarek
101
kreatywność
Iwona Mielczarek
101
   
12.50 - 13.35          
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          



3a
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 edukacja wczesnoszkolna
Zofia Blandzi
202
edukacja wczesnoszkolna
Zofia Blandzi
202
edukacja wczesnoszkolna
Zofia Blandzi
202
edukacja wczesnoszkolna
Zofia Blandzi
202
edukacja wczesnoszkolna
Zofia Blandzi
202
8.55 - 9.40 edukacja wczesnoszkolna
Zofia Blandzi
202
edukacja wczesnoszkolna
Zofia Blandzi
202
edukacja wczesnoszkolna
Zofia Blandzi
202
edukacja wczesnoszkolna
Zofia Blandzi
202
edukacja wczesnoszkolna
Zofia Blandzi
202
9.50 - 10.35 edukacja wczesnoszkolna
Zofia Blandzi
202
edukacja wczesnoszkolna
Zofia Blandzi
202
edukacja wczesnoszkolna
Zofia Blandzi
202
edukacja wczesnoszkolna
Zofia Blandzi
202
wychowanie fizyczne
Zofia Blandzi
hala1
10.50 - 11.35 religia
Marcin Gorzelany
202
religia
Marcin Gorzelany
202
edukacja wczesnoszkolna
Zofia Blandzi
202
zajęcia komputerowe
Zofia Blandzi
402
edukacja wczesnoszkolna
Zofia Blandzi
202
11.45 - 12.30 język angielski
Maciej Rutkowski
202
  wychowanie fizyczne
Zofia Blandzi
sala gimn2
język angielski
Maciej Rutkowski
202
 
12.50 - 13.35          
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          



4a
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 język angielski
Maciej Rutkowski
1
kreatywność
Hanna Borowczyk
403
język polski
Małgorzata Galik
1
matematyka
Magdalena Grysiewicz
5
technika
Waldemar Dwornicki
301
8.55 - 9.40 godz. wych.
Małgorzata Galik
1
język angielski
Maciej Rutkowski
8
muzyka
Bożena Wesołowska
3
język polski
Małgorzata Galik
1
przyroda
Hanna Borowczyk
403
9.50 - 10.35 język polski
Małgorzata Galik
1
język polski
Małgorzata Galik
1
matematyka
Magdalena Grysiewicz
5
język polski
Małgorzata Galik
1
religia
Marcin Gorzelany
402
10.50 - 11.35 plastyka
Bożena Wesołowska
301
historia
Przemysław Góralczyk
6
język angielski
Maciej Rutkowski
402
przyroda
Hanna Borowczyk
403
matematyka
Magdalena Grysiewicz
5
11.45 - 12.30 informatyka
Marcin Gorzelany
402
religia
Marcin Gorzelany
402
    matematyka
Magdalena Grysiewicz
5
12.50 - 13.35 wychowanie fizyczne
Barbara Oleszek
hala1
wychowanie fizyczne
Barbara Oleszek
hala1
    wychowanie fizyczne
Barbara Oleszek
hala1
13.45 - 14.30 zdw j. pol
Małgorzata Galik
1
      zdw mat
Magdalena Grysiewicz
5
14.40 - 15.25          



4b
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 informatyka
Marcin Gorzelany
402
godz. wych.
Dorota Siemaszko
204
przyroda
Hanna Borowczyk
403
matematyka
Marcin Gorzelany
8
matematyka
Marcin Gorzelany
8
8.55 - 9.40 religia
Marcin Gorzelany
403
wychowanie fizyczne
Dorota Siemaszko
hala1
kreatywność
Hanna Borowczyk
301
technika
Waldemar Dwornicki
204
język polski
Ewa Kościuk
4
9.50 - 10.35 matematyka
Marcin Gorzelany
402
muzyka
Bożena Wesołowska
3
język polski
Ewa Kościuk
4
przyroda
Hanna Borowczyk
403
język angielski
Maciej Rutkowski
2
10.50 - 11.35 wychowanie fizyczne
Dorota Siemaszko
hala1
plastyka
Bożena Wesołowska
3
język polski
Ewa Kościuk
4
język polski
Ewa Kościuk
4
religia
Marcin Gorzelany
103
11.45 - 12.30 wychowanie fizyczne
Dorota Siemaszko
hala1
język polski
Ewa Kościuk
4
matematyka
Marcin Gorzelany
401
historia
Przemysław Góralczyk
5
 
12.50 - 13.35   język angielski
Maciej Rutkowski
403
język angielski
Maciej Rutkowski
2
zdw mat
Dariusz Grześkowiak
401
 
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          



4c
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 wychowanie fizyczne
Dorota Siemaszko
sala gimn1
język polski
Bożena Śmigaj
7
język polski
Bożena Śmigaj
7
język polski
Bożena Śmigaj
7
język polski
Bożena Śmigaj
7
8.55 - 9.40 wychowanie fizyczne
Dorota Siemaszko
sala gimn1
język polski
Bożena Śmigaj
7
matematyka
Dariusz Grześkowiak
401
godz. wych.
Anna Zawada - Ambrożuk
402
matematyka
Dariusz Grześkowiak
401
9.50 - 10.35 muzyka
Bożena Wesołowska
3
kreatywność
Hanna Borowczyk
403
informatyka
Marcin Gorzelany
402
matematyka
Dariusz Grześkowiak
401
plastyka
Bożena Wesołowska
301
10.50 - 11.35 przyroda
Hanna Borowczyk
403
matematyka
Dariusz Grześkowiak
401
język angielski
Anna Zawada - Ambrożuk
6
technika
Waldemar Dwornicki
5
historia
Przemysław Góralczyk
1
11.45 - 12.30 język angielski
Anna Zawada - Ambrożuk
3
przyroda
Hanna Borowczyk
403
wychowanie fizyczne
Dorota Siemaszko
hala2
język angielski
Anna Zawada - Ambrożuk
4
 
12.50 - 13.35 religia
Marcin Gorzelany
402
  religia
Marcin Gorzelany
402
zdw mat
Dariusz Grześkowiak
401
 
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          



5a
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 matematyka
Dariusz Grześkowiak
401
informatyka
Małgorzata Piątkowska
2
język polski
Ewa Kościuk
4
biologia
Hanna Borowczyk
403
wychowanie fizyczne
Dorota Siemaszko
hala1
8.55 - 9.40 geografia
Dorota Budeń
6
muzyka
Bożena Wesołowska
3
wdż
Sławomira Jankowiak
204
matematyka
Dariusz Grześkowiak
401
język angielski
Maciej Rutkowski
204
9.50 - 10.35 wychowanie fizyczne
Dorota Siemaszko
hala1
historia
Jacek Gębicki
6
kreatywność
Bożena Wesołowska
204
język polski
Ewa Kościuk
4
technika
Waldemar Dwornicki
204
10.50 - 11.35 język polski
Ewa Kościuk
4
wychowanie fizyczne
Dorota Siemaszko
hala1
religia
Marcin Gorzelany
204
plastyka
Bożena Wesołowska
3
matematyka
Dariusz Grześkowiak
401
11.45 - 12.30 język polski
Ewa Kościuk
4
matematyka
Dariusz Grześkowiak
401
język angielski
Maciej Rutkowski
2
historia
Jacek Gębicki
6
język polski
Ewa Kościuk
4
12.50 - 13.35 język niemiecki mniejszości
Anna Wieczorek
401
język niemiecki mniejszości
Anna Wieczorek
6
godz. wych.
Bożena Wesołowska
3
język angielski
Maciej Rutkowski
8
religia
Marcin Gorzelany
2
13.45 - 14.30   język niemiecki mniejszości
Anna Wieczorek
6
zdw mat
Dorota Grześkowiak
8
   
14.40 - 15.25          



5b
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 muzyka
Bożena Wesołowska
3
technika
Waldemar Dwornicki
401
matematyka
Dariusz Grześkowiak
401
kreatywność
Anna Pawlak
301
informatyka
Małgorzata Piątkowska
402
8.55 - 9.40 wychowanie fizyczne
Barbara Oleszek
hala1
historia
Jacek Gębicki
401
religia
Marcin Gorzelany
402
religia
Marcin Gorzelany
301
język polski
Bożena Śmigaj
7
9.50 - 10.35 geografia
Dorota Budeń
6
język angielski
Maciej Rutkowski
204
biologia
Hanna Borowczyk
403
język angielski
Maciej Rutkowski
301
historia
Jacek Gębicki
3
10.50 - 11.35 matematyka
Dariusz Grześkowiak
401
język polski
Bożena Śmigaj
7
język polski
Bożena Śmigaj
7
wdż
Sławomira Jankowiak
202
język angielski
Maciej Rutkowski
2
11.45 - 12.30 język polski
Bożena Śmigaj
7
wychowanie fizyczne
Barbara Oleszek
hala1
język polski
Bożena Śmigaj
7
matematyka
Dariusz Grześkowiak
401
matematyka
Dariusz Grześkowiak
401
12.50 - 13.35 język niemiecki mniejszości
Anna Wieczorek
401
język niemiecki mniejszości
Anna Wieczorek
6
wychowanie fizyczne
Barbara Oleszek
sala gimn1
godz. wych.
Barbara Oleszek
6
plastyka
Bożena Wesołowska
3
13.45 - 14.30   język niemiecki mniejszości
Anna Wieczorek
6
    zdw mat
Dariusz Grześkowiak
401
14.40 - 15.25          



5c int
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 matematyka
Dorota Grześkowiak
8
plastyka
Bożena Wesołowska
8
religia
Marcin Gorzelany
2
język polski
Ewa Kościuk
4
biologia
Hanna Borowczyk
403
8.55 - 9.40 kreatywność
Henryka Wolny
2
język polski
Ewa Kościuk
4
język polski
Ewa Kościuk
4
język polski
Ewa Kościuk
4
technika
Waldemar Dwornicki
203
9.50 - 10.35 historia
Przemysław Góralczyk
7
informatyka gr. 1
Małgorzata Piątkowska
2
informatyka gr. 2
Marcin Gorzelany
402
w-f dziewczynki
Barbara Oleszek
hala1
w-f chłopcy
Dorota Siemaszko
hala2
w-f dziewczynki
Barbara Oleszek
hala1
w-f chłopcy
Dorota Siemaszko
hala2
język angielski chł.
Anna Zawada - Ambrożuk
202
język angielski dz.
Katarzyna Janiak-Piwowska
5
10.50 - 11.35 godz. wych.
Monika Szymańska
1
wdż
Sławomira Jankowiak
204
w-f chłopcy
Dorota Siemaszko
hala1
w-f dziewczynki
Barbara Oleszek
hala2
język angielski dz.
Katarzyna Janiak-Piwowska
204
język angielski chł.
Anna Zawada - Ambrożuk
301
język polski
Ewa Kościuk
4
11.45 - 12.30 geografia
Dorota Budeń
6
matematyka
Dorota Grześkowiak
8
muzyka
Bożena Wesołowska
3
matematyka
Dorota Grześkowiak
8
religia
Marcin Gorzelany
402
12.50 - 13.35 język angielski chł.
Anna Zawada - Ambrożuk
3
język angielski dz.
Katarzyna Janiak-Piwowska
204
historia
Przemysław Góralczyk
4
język niemiecki mniejszości
Anna Wieczorek
1
język niemiecki mniejszości
Anna Wieczorek
5
matematyka
Dorota Grześkowiak
8
13.45 - 14.30 język niemiecki mniejszości
Anna Wieczorek
401
  zdw mat
Dorota Grześkowiak
8
   
14.40 - 15.25          



5d
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 kreatywność
Anna Pawlak
7
informatyka
Marcin Gorzelany
402
wdż
Sławomira Jankowiak
8
historia
Anna Lipecka
2
matematyka
Dariusz Grześkowiak
401
8.55 - 9.40 matematyka
Dariusz Grześkowiak
401
geografia
Dorota Budeń
6
historia
Anna Lipecka
2
język angielski
Katarzyna Janiak-Piwowska
3
muzyka
Bożena Wesołowska
8
9.50 - 10.35 biologia
Hanna Borowczyk
403
język polski
Bożena Śmigaj
7
matematyka
Dariusz Grześkowiak
401
język polski
Bożena Śmigaj
7
religia
Gerard Trybus
1
10.50 - 11.35 wychowanie fizyczne
Barbara Oleszek
hala2
religia
Gerard Trybus
2
plastyka
Bożena Wesołowska
3
język polski
Bożena Śmigaj
7
technika
Waldemar Dwornicki
402
11.45 - 12.30 język angielski
Katarzyna Janiak-Piwowska
403
godz. wych.
Katarzyna Janiak-Piwowska
5
wychowanie fizyczne
Barbara Oleszek
hala1
wychowanie fizyczne
Barbara Oleszek
sala gimn1
język angielski
Katarzyna Janiak-Piwowska
7
12.50 - 13.35 język polski
Bożena Śmigaj
7
matematyka
Dariusz Grześkowiak
401
język niemiecki mniejszości
Anna Wieczorek
1
język niemiecki mniejszości
Anna Wieczorek
5
język polski
Bożena Śmigaj
7
13.45 - 14.30 język niemiecki mniejszości
Anna Wieczorek
401
      zdw mat
Dariusz Grześkowiak
401
14.40 - 15.25          



6a
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 język niemiecki mniejszości
Joanna Dwornicka
4
język angielski
Anna Zawada - Ambrożuk
3
plastyka
Bożena Wesołowska
301
matematyka
Dariusz Grześkowiak
401
religia
Gerard Trybus
1
8.55 - 9.40 język niemiecki mniejszości
Joanna Dwornicka
4
zajęcia techniczne
Waldemar Dwornicki
2
język polski
Bożena Śmigaj
7
język polski
Bożena Śmigaj
7
język angielski
Anna Zawada - Ambrożuk
5
9.50 - 10.35 religia
Gerard Trybus
2
matematyka
Dariusz Grześkowiak
401
język polski
Bożena Śmigaj
7
muzyka
Bożena Wesołowska
3
język polski
Bożena Śmigaj
7
10.50 - 11.35 język polski
Bożena Śmigaj
7
przyroda
Hanna Borowczyk
403
matematyka
Dariusz Grześkowiak
401
wychowanie fizyczne
Dorota Siemaszko
hala1
godz. wych.
Bożena Śmigaj
7
11.45 - 12.30 matematyka
Dariusz Grześkowiak
401
wdż
Sławomira Jankowiak
7
język angielski
Anna Zawada - Ambrożuk
6
przyroda
Hanna Borowczyk
403
historia
Przemysław Góralczyk
6
12.50 - 13.35 przyroda
Hanna Borowczyk
403
język polski
Bożena Śmigaj
7
wychowanie fizyczne
Dorota Siemaszko
hala1
historia
Przemysław Góralczyk
3
matematyka
Dariusz Grześkowiak
401
13.45 - 14.30 zajęcia komputerowe
Małgorzata Piątkowska
402
  wychowanie fizyczne
Dorota Siemaszko
hala2
język niemiecki mniejszości
Joanna Dwornicka
6
 
14.40 - 15.25 zdw mat
Dorota Górska
8
       



6b
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 język niemiecki mniejszości
Joanna Dwornicka
4
godz. wych.
Ewa Kościuk
4
zajęcia komputerowe
Małgorzata Piątkowska
402
język angielski
Katarzyna Janiak-Piwowska
402
muzyka
Bożena Wesołowska
3
8.55 - 9.40 język niemiecki mniejszości
Joanna Dwornicka
4
język angielski
Katarzyna Janiak-Piwowska
204
zajęcia techniczne
Waldemar Dwornicki
403
przyroda
Hanna Borowczyk
403
język angielski
Katarzyna Janiak-Piwowska
3
9.50 - 10.35 język polski
Ewa Kościuk
4
język polski
Ewa Kościuk
4
matematyka
Dorota Grześkowiak
8
matematyka
Dorota Grześkowiak
8
język polski
Ewa Kościuk
4
10.50 - 11.35 matematyka
Dorota Grześkowiak
8
język polski
Ewa Kościuk
4
wdż
Sławomira Jankowiak
2
wychowanie fizyczne
Barbara Oleszek
hala2
przyroda
Hanna Borowczyk
403
11.45 - 12.30 wychowanie fizyczne
Barbara Oleszek
hala2
historia
Przemysław Góralczyk
3
język polski
Ewa Kościuk
4
plastyka
Bożena Wesołowska
3
matematyka
Dorota Grześkowiak
8
12.50 - 13.35 religia
Istiena Boguszewicz-Gnatowicz
8
matematyka
Dorota Grześkowiak
8
przyroda
Hanna Borowczyk
403
język polski
Ewa Kościuk
4
historia
Przemysław Góralczyk
6
13.45 - 14.30 religia
Istiena Boguszewicz-Gnatowicz
8
  wychowanie fizyczne
Barbara Oleszek
hala1
język niemiecki mniejszości
Joanna Dwornicka
6
 
14.40 - 15.25 zdw mat
Dorota Górska
8
       



7a
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 w-f chłopcy
Waldemar Dwornicki
hala1
w-f dziewczynki
Barbara Oleszek
hala2
język niemiecki gr. 2
Joanna Dwornicka
1
w-f chłopcy
Waldemar Dwornicki
hala1
w-f dziewczynki
Barbara Oleszek
hala2
język niemiecki gr. 1
Joanna Dwornicka
1
geografia
Dorota Budeń
6
8.55 - 9.40 matematyka
Dorota Grześkowiak
8
biologia
Hanna Borowczyk
403
fizyka
Magdalena Grysiewicz
5
fizyka
Magdalena Grysiewicz
5
doradztwo zawodowe
Agnieszka Kostrzewa
2
9.50 - 10.35 język angielski gr. 1
Katarzyna Janiak-Piwowska
5
język angielski gr. 2
Anna Zawada - Ambrożuk
204
język angielski gr. 1
Katarzyna Janiak-Piwowska
5
język angielski gr. 2
Anna Zawada - Ambrożuk
8
historia
Grzegorz Pukacki
6
język angielski gr. 1
Katarzyna Janiak-Piwowska
204
język angielski gr. 2
Anna Zawada - Ambrożuk
2
matematyka
Dorota Grześkowiak
8
10.50 - 11.35 religia
Gerard Trybus
2
matematyka
Dorota Grześkowiak
8
matematyka
Dorota Grześkowiak
8
chemia
Aleksandra Kwaśniewska
6
muzyka
Bożena Wesołowska
3
11.45 - 12.30 chemia
Aleksandra Kwaśniewska
5
język polski
Agnieszka Januszewicz
6
język polski
Agnieszka Januszewicz
1
język polski
Agnieszka Januszewicz
7
biologia
Hanna Borowczyk
403
12.50 - 13.35 historia
Grzegorz Pukacki
4
religia
Gerard Trybus
5
język niemiecki mniejszości
Joanna Dwornicka
5
język polski
Agnieszka Januszewicz
7
język polski
Agnieszka Januszewicz
4
13.45 - 14.30 geografia
Dorota Budeń
6
plastyka
Bożena Wesołowska
3
język niemiecki mniejszości
Joanna Dwornicka
5
zdw j. pol
Agnieszka Januszewicz
1
w-f chłopcy
Waldemar Dwornicki
hala1
w-f dziewczynki
Barbara Oleszek
hala2
informatyka
Marcin Gorzelany
402
14.40 - 15.25 godz. wych.
Sławomira Jankowiak
2
język niemiecki gr. 1
Joanna Dwornicka
2
język niemiecki mniejszości
Joanna Dwornicka
5
język niemiecki gr. 2
Joanna Dwornicka
6
 



7b
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 w-f chłopcy
Waldemar Dwornicki
hala1
w-f dziewczynki
Barbara Oleszek
hala2
język niemiecki gr. 2
Joanna Dwornicka
1
w-f chłopcy
Waldemar Dwornicki
hala1
w-f dziewczynki
Barbara Oleszek
hala2
język niemiecki gr. 1
Joanna Dwornicka
1
doradztwo zawodowe
Agnieszka Kostrzewa
2
8.55 - 9.40 fizyka
Magdalena Grysiewicz
5
godz. wych.
Dorota Grześkowiak
1
historia
Grzegorz Pukacki
8
chemia
Aleksandra Kwaśniewska
6
religia
Gerard Trybus
1
9.50 - 10.35 język angielski gr. 1
Katarzyna Janiak-Piwowska
5
język angielski gr. 2
Anna Zawada - Ambrożuk
204
język angielski gr. 1
Katarzyna Janiak-Piwowska
5
język angielski gr. 2
Anna Zawada - Ambrożuk
8
język polski
Małgorzata Galik
1
język angielski gr. 1
Katarzyna Janiak-Piwowska
204
język angielski gr. 2
Anna Zawada - Ambrożuk
2
geografia
Dorota Budeń
6
10.50 - 11.35 chemia
Aleksandra Kwaśniewska
5
język polski
Małgorzata Galik
1
fizyka
Magdalena Grysiewicz
5
matematyka
Dorota Grześkowiak
8
matematyka
Dorota Grześkowiak
8
11.45 - 12.30 matematyka
Dorota Grześkowiak
8
religia
Gerard Trybus
204
matematyka
Dorota Grześkowiak
8
język polski
Małgorzata Galik
1
muzyka
Bożena Wesołowska
3
12.50 - 13.35 geografia
Dorota Budeń
6
plastyka
Bożena Wesołowska
3
język niemiecki mniejszości
Joanna Dwornicka
5
język polski
Małgorzata Galik
1
biologia
Hanna Borowczyk
403
13.45 - 14.30 historia
Grzegorz Pukacki
4
biologia
Hanna Borowczyk
403
język niemiecki mniejszości
Joanna Dwornicka
5
zdw j. pol
Agnieszka Januszewicz
1
w-f chłopcy
Waldemar Dwornicki
hala1
w-f dziewczynki
Barbara Oleszek
hala2
język polski
Małgorzata Galik
1
14.40 - 15.25 wdż
Grzegorz Pukacki
4
język niemiecki gr. 1
Joanna Dwornicka
2
język niemiecki mniejszości
Joanna Dwornicka
5
język niemiecki gr. 2
Joanna Dwornicka
6
informatyka
Marcin Gorzelany
402



8a
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 fizyka
Magdalena Grysiewicz
5
historia
Anna Lipecka
5
wos
Dorota Budeń
6
zdw j. pol
Małgorzata Galik
3
język angielski gr. 2
Katarzyna Janiak-Piwowska
5
język angielski gr. 1
Anna Zawada - Ambrożuk
204
8.55 - 9.40 język angielski gr. 2
Katarzyna Janiak-Piwowska
3
język angielski gr. 1
Anna Zawada - Ambrożuk
7
informatyka
Marcin Gorzelany
402
język polski
Małgorzata Galik
1
matematyka
Dorota Grześkowiak
8
wos
Dorota Budeń
6
9.50 - 10.35 matematyka
Dorota Grześkowiak
8
w-f chłopcy
Waldemar Dwornicki
hala1
w-f dziewczynki
Dorota Siemaszko
hala2
historia
Anna Lipecka
2
chemia
Aleksandra Kwaśniewska
6
godz. wych.
Hanna Borowczyk
403
10.50 - 11.35 język polski
Małgorzata Galik
3
język angielski gr. 2
Katarzyna Janiak-Piwowska
5
język angielski gr. 1
Anna Zawada - Ambrożuk
402
biologia
Hanna Borowczyk
403
język polski
Małgorzata Galik
1
geografia
Dorota Budeń
6
11.45 - 12.30 religia
Gerard Trybus
2
język niemiecki
Joanna Dwornicka
2
język niemiecki
Joanna Dwornicka
5
w-f chłopcy
Waldemar Dwornicki
hala1
w-f dziewczynki
Dorota Siemaszko
hala2
religia
Gerard Trybus
2
12.50 - 13.35 chemia
Aleksandra Kwaśniewska
5
język polski
Małgorzata Galik
1
matematyka
Dorota Grześkowiak
8
w-f dziewczynki
Dorota Siemaszko
hala1
w-f chłopcy
Waldemar Dwornicki
hala2
fizyka
Magdalena Grysiewicz
5
13.45 - 14.30   język polski
Małgorzata Galik
1
zdw j. ang
Maciej Rutkowski
2
  matematyka
Dorota Grześkowiak
8
14.40 - 15.25   zdw mat
Dorota Górska
8
    edb
Aleksander Gruszczyński
1



8b
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 edb
Aleksander Gruszczyński
6
wos
Dorota Budeń
6
fizyka
Magdalena Grysiewicz
5
chemia
Aleksandra Kwaśniewska
6
język angielski gr. 2
Katarzyna Janiak-Piwowska
5
język angielski gr. 1
Anna Zawada - Ambrożuk
204
8.55 - 9.40 język angielski gr. 2
Katarzyna Janiak-Piwowska
3
język angielski gr. 1
Anna Zawada - Ambrożuk
7
historia
Anna Lipecka
5
geografia
Dorota Budeń
6
historia
Anna Lipecka
2
informatyka
Marcin Gorzelany
402
9.50 - 10.35 matematyka
Dariusz Grześkowiak
401
w-f chłopcy
Waldemar Dwornicki
hala1
w-f dziewczynki
Dorota Siemaszko
hala2
religia
Gerard Trybus
3
fizyka
Magdalena Grysiewicz
5
matematyka
Dariusz Grześkowiak
401
10.50 - 11.35 wos
Dorota Budeń
6
język angielski gr. 2
Katarzyna Janiak-Piwowska
5
język angielski gr. 1
Anna Zawada - Ambrożuk
402
język polski
Małgorzata Galik
1
matematyka
Dariusz Grześkowiak
401
religia
Gerard Trybus
204
11.45 - 12.30 język polski
Małgorzata Galik
1
język polski
Małgorzata Galik
1
biologia
Hanna Borowczyk
403
w-f chłopcy
Waldemar Dwornicki
hala1
w-f dziewczynki
Dorota Siemaszko
hala2
godz. wych.
Waldemar Dwornicki
1
12.50 - 13.35 język polski
Małgorzata Galik
1
język niemiecki
Joanna Dwornicka
2
matematyka
Dariusz Grześkowiak
401
w-f dziewczynki
Dorota Siemaszko
hala1
w-f chłopcy
Waldemar Dwornicki
hala2
język polski
Małgorzata Galik
1
13.45 - 14.30 chemia
Aleksandra Kwaśniewska
5
zdw mat
Dorota Górska
8
zdw j. ang
Maciej Rutkowski
2
zdw j. pol
Małgorzata Galik
1
 
14.40 - 15.25 język niemiecki
Joanna Dwornicka
1
       


Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl