Oto plan lekcji dla naszych nauczycieli od 1 października 2018 r.


Dorota GórskaAleksander GruszczyńskiGrzegorz PukackiAnna LipeckaAgnieszka Januszewicz
Anna Zawada - AmbrożukMałgorzata PiątkowskaWaldemar DwornickiJacek GębickiAnna Wieczorek
Zofia BlandziŻaneta MucharzewskaJolanta RzeszutoWiesława ŚliwińskaBeata Kaszewska
Iwona MielczarekBożena ŚmigajEwa KościukMaciej RutkowskiDariusz Grześkowiak
Dorota GrześkowiakHanna BorowczykBożena WesołowskaBarbara OleszekDorota Siemaszko
Wanda GolaMarcin GorzelanyHenryka WolnyMałgorzata GalikKatarzyna Janiak-Piwowska
Przemysław GóralczykJoanna DwornickaSławomira JankowiakMagdalena GrysiewiczDorota Budeń
Aleksandra KwaśniewskaGerard TrybusAgnieszka KostrzewaAgnieszka KędziaAnna Pawlak
Istiena Boguszewicz-GnatowiczMonika Szymańska


Dorota Górska
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45          
8.55 - 9.40          
9.50 - 10.35          
10.50 - 11.35          
11.45 - 12.30          
12.50 - 13.35          
13.45 - 14.30   8b
zdw mat
8
     
14.40 - 15.25 6a
zdw mat
8
6b
zdw mat
8
8a
zdw mat
8
     



Aleksander Gruszczyński
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 8b
edb
6
       
8.55 - 9.40          
9.50 - 10.35          
10.50 - 11.35          
11.45 - 12.30          
12.50 - 13.35          
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25         8a
edb
1



Grzegorz Pukacki
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45          
8.55 - 9.40     7b
historia
8
   
9.50 - 10.35     7a
historia
6
   
10.50 - 11.35          
11.45 - 12.30          
12.50 - 13.35 7a
historia
4
       
13.45 - 14.30 7b
historia
4
       
14.40 - 15.25 7b
wdż
4
       



Anna Lipecka
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45   8a
historia
5
  5d
historia
2
 
8.55 - 9.40   8b
historia
5
5d
historia
2
8b
historia
2
 
9.50 - 10.35     8a
historia
2
   
10.50 - 11.35          
11.45 - 12.30          
12.50 - 13.35          
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          



Agnieszka Januszewicz
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45          
8.55 - 9.40          
9.50 - 10.35          
10.50 - 11.35          
11.45 - 12.30   7a
język polski
6
7a
język polski
1
7a
język polski
7
 
12.50 - 13.35       7a
język polski
7
7a
język polski
4
13.45 - 14.30     7a
zdw j. pol
1
7b
zdw j. pol
1
   
14.40 - 15.25          



Anna Zawada - Ambrożuk
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45   6a
język angielski
3
    8a
język angielski gr. 1
204
8b
język angielski gr. 1
204
8.55 - 9.40 8a
język angielski gr. 1
7
8b
język angielski gr. 1
7
1b
język angielski
102
  4c
godz. wych.
402
6a
język angielski
5
9.50 - 10.35 7a
język angielski gr. 2
204
7b
język angielski gr. 2
204
7a
język angielski gr. 2
8
7b
język angielski gr. 2
8
  7a
język angielski gr. 2
2
7b
język angielski gr. 2
2
5c int
język angielski chł.
202
10.50 - 11.35 1b
język angielski
102
8a
język angielski gr. 1
402
8b
język angielski gr. 1
402
4c
język angielski
6
5c int
język angielski chł.
301
1a
język angielski
201
11.45 - 12.30 4c
język angielski
3
1a
język angielski
201
6a
język angielski
6
4c
język angielski
4
 
12.50 - 13.35 5c int
język angielski chł.
3
       
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          



Małgorzata Piątkowska
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45   5a
informatyka
2
6b
zajęcia komputerowe
402
  5b
informatyka
402
8.55 - 9.40          
9.50 - 10.35   5c int
informatyka gr. 1
2
     
10.50 - 11.35          
11.45 - 12.30          
12.50 - 13.35          
13.45 - 14.30 6a
zajęcia komputerowe
402
       
14.40 - 15.25          



Waldemar Dwornicki
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 7b
w-f chłopcy
hala1
7a
w-f chłopcy
hala1
5b
technika
401
7a
w-f chłopcy
hala1
7b
w-f chłopcy
hala1
  4a
technika
301
8.55 - 9.40   6a
zajęcia techniczne
2
6b
zajęcia techniczne
403
4b
technika
204
5c int
technika
203
9.50 - 10.35   8a
w-f chłopcy
hala1
8b
w-f chłopcy
hala1
    5a
technika
204
10.50 - 11.35       4c
technika
5
5d
technika
402
11.45 - 12.30       8a
w-f chłopcy
hala1
8b
w-f chłopcy
hala1
8b
godz. wych.
1
12.50 - 13.35       8a
w-f chłopcy
hala2
8b
w-f chłopcy
hala2
 
13.45 - 14.30       7a
w-f chłopcy
hala1
7b
w-f chłopcy
hala1
 
14.40 - 15.25          



Jacek Gębicki
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45          
8.55 - 9.40   5b
historia
401
     
9.50 - 10.35   5a
historia
6
    5b
historia
3
10.50 - 11.35          
11.45 - 12.30       5a
historia
6
 
12.50 - 13.35          
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          



Anna Wieczorek
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45          
8.55 - 9.40          
9.50 - 10.35          
10.50 - 11.35          
11.45 - 12.30          
12.50 - 13.35 5a
język niemiecki mniejszości
401
5b
język niemiecki mniejszości
401
5a
język niemiecki mniejszości
6
5b
język niemiecki mniejszości
6
5c int
język niemiecki mniejszości
1
5d
język niemiecki mniejszości
1
5d
język niemiecki mniejszości
5
5c int
język niemiecki mniejszości
5
 
13.45 - 14.30 5c int
język niemiecki mniejszości
401
5d
język niemiecki mniejszości
401
5a
język niemiecki mniejszości
6
5b
język niemiecki mniejszości
6
     
14.40 - 15.25          



Zofia Blandzi
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 3a
edukacja wczesnoszkolna
202
3a
edukacja wczesnoszkolna
202
3a
edukacja wczesnoszkolna
202
3a
edukacja wczesnoszkolna
202
3a
edukacja wczesnoszkolna
202
8.55 - 9.40 3a
edukacja wczesnoszkolna
202
3a
edukacja wczesnoszkolna
202
3a
edukacja wczesnoszkolna
202
3a
edukacja wczesnoszkolna
202
3a
edukacja wczesnoszkolna
202
9.50 - 10.35 3a
edukacja wczesnoszkolna
202
3a
edukacja wczesnoszkolna
202
3a
edukacja wczesnoszkolna
202
3a
edukacja wczesnoszkolna
202
3a
wychowanie fizyczne
hala1
10.50 - 11.35     3a
edukacja wczesnoszkolna
202
3a
zajęcia komputerowe
402
3a
edukacja wczesnoszkolna
202
11.45 - 12.30     3a
wychowanie fizyczne
sala gimn2
   
12.50 - 13.35          
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          



Żaneta Mucharzewska
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 2a
edukacja wczesnoszkolna
203
2a
edukacja wczesnoszkolna
203
2a
edukacja wczesnoszkolna
203
2a
edukacja wczesnoszkolna
203
2a
edukacja wczesnoszkolna
203
8.55 - 9.40 2a
edukacja wczesnoszkolna
203
2a
edukacja wczesnoszkolna
203
2a
edukacja wczesnoszkolna
203
2a
edukacja wczesnoszkolna
203
2a
wychowanie fizyczne
hala1
9.50 - 10.35 2a
edukacja wczesnoszkolna
203
2a
edukacja wczesnoszkolna
203
2a
edukacja wczesnoszkolna
203
  2a
edukacja wczesnoszkolna
203
10.50 - 11.35     2a
wychowanie fizyczne
sala gimn1
2a
edukacja wczesnoszkolna
203
2a
edukacja wczesnoszkolna
203
11.45 - 12.30     2a
kreatywność
203
2a
zajęcia komputerowe
2
 
12.50 - 13.35          
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          



Jolanta Rzeszuto
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 1a
edukacja wczesnoszkolna
201
1a
edukacja wczesnoszkolna
201
1a
edukacja wczesnoszkolna
201
1a
wychowanie fizyczne
hala2
1a
edukacja wczesnoszkolna
201
8.55 - 9.40 1a
edukacja wczesnoszkolna
201
1a
edukacja wczesnoszkolna
201
1a
edukacja wczesnoszkolna
201
1a
edukacja wczesnoszkolna
201
1a
edukacja wczesnoszkolna
201
9.50 - 10.35 1a
edukacja wczesnoszkolna
201
1a
edukacja wczesnoszkolna
201
  1a
zajęcia komputerowe
402
1a
edukacja wczesnoszkolna
201
10.50 - 11.35 1a
wychowanie fizyczne
sala gimn1
  1a
edukacja wczesnoszkolna
201
1a
edukacja wczesnoszkolna
201
 
11.45 - 12.30       1a
edukacja wczesnoszkolna
201
 
12.50 - 13.35          
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          



Wiesława Śliwińska
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 1b
edukacja wczesnoszkolna
102
1b
wychowanie fizyczne
hala1
1b
edukacja wczesnoszkolna
102
1b
wychowanie fizyczne
hala1
1b
edukacja wczesnoszkolna
102
8.55 - 9.40 1b
edukacja wczesnoszkolna
102
  1b
edukacja wczesnoszkolna
102
1b
edukacja wczesnoszkolna
102
1b
edukacja wczesnoszkolna
102
9.50 - 10.35 1b
edukacja wczesnoszkolna
102
1b
edukacja wczesnoszkolna
102
1b
edukacja wczesnoszkolna
102
1b
edukacja wczesnoszkolna
102
1b
edukacja wczesnoszkolna
102
10.50 - 11.35   1b
edukacja wczesnoszkolna
102
  1b
edukacja wczesnoszkolna
102
 
11.45 - 12.30   1b
edukacja wczesnoszkolna
102
1b
zajęcia komputerowe
402
   
12.50 - 13.35          
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          



Beata Kaszewska
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 2b
edukacja wczesnoszkolna
103
  2b
edukacja wczesnoszkolna
103
2b
edukacja wczesnoszkolna
103
2b
edukacja wczesnoszkolna
103
8.55 - 9.40   2b
edukacja wczesnoszkolna
103
2b
wychowanie fizyczne
hala1
2b
edukacja wczesnoszkolna
103
2b
edukacja wczesnoszkolna
103
9.50 - 10.35 2b
edukacja wczesnoszkolna
103
2b
edukacja wczesnoszkolna
103
2b
edukacja wczesnoszkolna
103
2b
edukacja wczesnoszkolna
103
2b
edukacja wczesnoszkolna
103
10.50 - 11.35 2b
zajęcia komputerowe
402
2b
edukacja wczesnoszkolna
103
2b
edukacja wczesnoszkolna
103
  2b
wychowanie fizyczne
sala gimn1
11.45 - 12.30 2b
kreatywność
103
2b
edukacja wczesnoszkolna
202
     
12.50 - 13.35          
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          



Iwona Mielczarek
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 2c
edukacja wczesnoszkolna
101
  2c
edukacja wczesnoszkolna
101
2c
edukacja wczesnoszkolna
101
2c
edukacja wczesnoszkolna
101
8.55 - 9.40 2c
zajęcia komputerowe
402
  2c
edukacja wczesnoszkolna
101
2c
wychowanie fizyczne
hala1
2c
edukacja wczesnoszkolna
101
9.50 - 10.35   2c
edukacja wczesnoszkolna
101
2c
edukacja wczesnoszkolna
101
2c
edukacja wczesnoszkolna
101
2c
edukacja wczesnoszkolna
101
10.50 - 11.35 2c
edukacja wczesnoszkolna
101
2c
edukacja wczesnoszkolna
101
2c
edukacja wczesnoszkolna
101
  2c
wychowanie fizyczne
hala1
11.45 - 12.30 2c
edukacja wczesnoszkolna
101
2c
edukacja wczesnoszkolna
101
2c
kreatywność
101
   
12.50 - 13.35          
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          



Bożena Śmigaj
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45   4c
język polski
7
4c
język polski
7
4c
język polski
7
4c
język polski
7
8.55 - 9.40   4c
język polski
7
6a
język polski
7
6a
język polski
7
5b
język polski
7
9.50 - 10.35   5d
język polski
7
6a
język polski
7
5d
język polski
7
6a
język polski
7
10.50 - 11.35 6a
język polski
7
5b
język polski
7
5b
język polski
7
5d
język polski
7
6a
godz. wych.
7
11.45 - 12.30 5b
język polski
7
  5b
język polski
7
   
12.50 - 13.35 5d
język polski
7
6a
język polski
7
    5d
język polski
7
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          



Ewa Kościuk
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45   6b
godz. wych.
4
5a
język polski
4
5c int
język polski
4
 
8.55 - 9.40   5c int
język polski
4
5c int
język polski
4
5c int
język polski
4
4b
język polski
4
9.50 - 10.35 6b
język polski
4
6b
język polski
4
4b
język polski
4
5a
język polski
4
6b
język polski
4
10.50 - 11.35 5a
język polski
4
6b
język polski
4
4b
język polski
4
4b
język polski
4
5c int
język polski
4
11.45 - 12.30 5a
język polski
4
4b
język polski
4
6b
język polski
4
  5a
język polski
4
12.50 - 13.35       6b
język polski
4
 
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          



Maciej Rutkowski
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 4a
język angielski
1
2c
język angielski
101
     
8.55 - 9.40 2b
język angielski
103
4a
język angielski
8
    5a
język angielski
204
9.50 - 10.35 2c
język angielski
101
5b
język angielski
204
  5b
język angielski
301
4b
język angielski
2
10.50 - 11.35 2a
język angielski
203
2a
język angielski
203
4a
język angielski
402
2b
język angielski
103
5b
język angielski
2
11.45 - 12.30 3a
język angielski
202
  5a
język angielski
2
3a
język angielski
202
 
12.50 - 13.35   4b
język angielski
403
4b
język angielski
2
5a
język angielski
8
 
13.45 - 14.30     8a
zdw j. ang
2
8b
zdw j. ang
2
   
14.40 - 15.25          



Dariusz Grześkowiak
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 5a
matematyka
401
  5b
matematyka
401
6a
matematyka
401
5d
matematyka
401
8.55 - 9.40 5d
matematyka
401
  4c
matematyka
401
5a
matematyka
401
4c
matematyka
401
9.50 - 10.35 8b
matematyka
401
6a
matematyka
401
5d
matematyka
401
4c
matematyka
401
8b
matematyka
401
10.50 - 11.35 5b
matematyka
401
4c
matematyka
401
6a
matematyka
401
8b
matematyka
401
5a
matematyka
401
11.45 - 12.30 6a
matematyka
401
5a
matematyka
401
  5b
matematyka
401
5b
matematyka
401
12.50 - 13.35   5d
matematyka
401
8b
matematyka
401
4b
zdw mat
401
4c
zdw mat
401
6a
matematyka
401
13.45 - 14.30         5b
zdw mat
401
5d
zdw mat
401
14.40 - 15.25          



Dorota Grześkowiak
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 5c int
matematyka
8
       
8.55 - 9.40 7a
matematyka
8
7b
godz. wych.
1
  8a
matematyka
8
 
9.50 - 10.35 8a
matematyka
8
  6b
matematyka
8
6b
matematyka
8
7a
matematyka
8
10.50 - 11.35 6b
matematyka
8
7a
matematyka
8
7a
matematyka
8
7b
matematyka
8
7b
matematyka
8
11.45 - 12.30 7b
matematyka
8
5c int
matematyka
8
7b
matematyka
8
5c int
matematyka
8
6b
matematyka
8
12.50 - 13.35   6b
matematyka
8
8a
matematyka
8
  5c int
matematyka
8
13.45 - 14.30     5a
zdw mat
8
5c int
zdw mat
8
  8a
matematyka
8
14.40 - 15.25          



Hanna Borowczyk
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45   4a
kreatywność
403
4b
przyroda
403
5a
biologia
403
5c int
biologia
403
8.55 - 9.40   7a
biologia
403
4b
kreatywność
301
6b
przyroda
403
4a
przyroda
403
9.50 - 10.35 5d
biologia
403
4c
kreatywność
403
5b
biologia
403
4b
przyroda
403
8a
godz. wych.
403
10.50 - 11.35 4c
przyroda
403
6a
przyroda
403
8a
biologia
403
4a
przyroda
403
6b
przyroda
403
11.45 - 12.30   4c
przyroda
403
8b
biologia
403
6a
przyroda
403
7a
biologia
403
12.50 - 13.35 6a
przyroda
403
  6b
przyroda
403
  7b
biologia
403
13.45 - 14.30   7b
biologia
403
     
14.40 - 15.25          



Bożena Wesołowska
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 5b
muzyka
3
5c int
plastyka
8
6a
plastyka
301
  6b
muzyka
3
8.55 - 9.40   5a
muzyka
3
4a
muzyka
3
  5d
muzyka
8
9.50 - 10.35 4c
muzyka
3
4b
muzyka
3
5a
kreatywność
204
6a
muzyka
3
4c
plastyka
301
10.50 - 11.35 4a
plastyka
301
4b
plastyka
3
5d
plastyka
3
5a
plastyka
3
7a
muzyka
3
11.45 - 12.30     5c int
muzyka
3
6b
plastyka
3
7b
muzyka
3
12.50 - 13.35   7b
plastyka
3
5a
godz. wych.
3
  5b
plastyka
3
13.45 - 14.30   7a
plastyka
3
     
14.40 - 15.25          



Barbara Oleszek
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 7b
w-f dziewczynki
hala2
7a
w-f dziewczynki
hala2
  7a
w-f dziewczynki
hala2
7b
w-f dziewczynki
hala2
   
8.55 - 9.40 5b
wychowanie fizyczne
hala1
       
9.50 - 10.35     5c int
w-f dziewczynki
hala1
5c int
w-f dziewczynki
hala1
 
10.50 - 11.35 5d
wychowanie fizyczne
hala2
  5c int
w-f dziewczynki
hala2
6b
wychowanie fizyczne
hala2
 
11.45 - 12.30 6b
wychowanie fizyczne
hala2
5b
wychowanie fizyczne
hala1
5d
wychowanie fizyczne
hala1
5d
wychowanie fizyczne
sala gimn1
 
12.50 - 13.35 4a
wychowanie fizyczne
hala1
4a
wychowanie fizyczne
hala1
5b
wychowanie fizyczne
sala gimn1
5b
godz. wych.
6
4a
wychowanie fizyczne
hala1
13.45 - 14.30     6b
wychowanie fizyczne
hala1
7a
w-f dziewczynki
hala2
7b
w-f dziewczynki
hala2
 
14.40 - 15.25          



Dorota Siemaszko
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 4c
wychowanie fizyczne
sala gimn1
4b
godz. wych.
204
    5a
wychowanie fizyczne
hala1
8.55 - 9.40 4c
wychowanie fizyczne
sala gimn1
4b
wychowanie fizyczne
hala1
     
9.50 - 10.35 5a
wychowanie fizyczne
hala1
8a
w-f dziewczynki
hala2
8b
w-f dziewczynki
hala2
5c int
w-f chłopcy
hala2
5c int
w-f chłopcy
hala2
 
10.50 - 11.35 4b
wychowanie fizyczne
hala1
5a
wychowanie fizyczne
hala1
5c int
w-f chłopcy
hala1
6a
wychowanie fizyczne
hala1
 
11.45 - 12.30 4b
wychowanie fizyczne
hala1
  4c
wychowanie fizyczne
hala2
8a
w-f dziewczynki
hala2
8b
w-f dziewczynki
hala2
 
12.50 - 13.35     6a
wychowanie fizyczne
hala1
8a
w-f dziewczynki
hala1
8b
w-f dziewczynki
hala1
 
13.45 - 14.30     6a
wychowanie fizyczne
hala2
   
14.40 - 15.25          



Wanda Gola
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45   2b
religia
103
     
8.55 - 9.40   2c
religia
101
     
9.50 - 10.35     1a
religia
201
2a
religia
203
 
10.50 - 11.35   1a
religia
201
1b
religia
102
2c
religia
101
 
11.45 - 12.30   2a
religia
203
2b
religia
103
1b
religia
102
 
12.50 - 13.35          
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          



Marcin Gorzelany
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 4b
informatyka
402
5d
informatyka
402
5c int
religia
2
4b
matematyka
8
4b
matematyka
8
8.55 - 9.40 4b
religia
403
8a
informatyka
402
5b
religia
402
5b
religia
301
8b
informatyka
402
9.50 - 10.35 4b
matematyka
402
5c int
informatyka gr. 2
402
4c
informatyka
402
  4a
religia
402
10.50 - 11.35 3a
religia
202
3a
religia
202
5a
religia
204
  4b
religia
103
11.45 - 12.30 4a
informatyka
402
4a
religia
402
4b
matematyka
401
  5c int
religia
402
12.50 - 13.35 4c
religia
402
  4c
religia
402
  5a
religia
2
13.45 - 14.30         7a
informatyka
402
14.40 - 15.25         7b
informatyka
402



Henryka Wolny
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45          
8.55 - 9.40 5c int
kreatywność
2
       
9.50 - 10.35          
10.50 - 11.35          
11.45 - 12.30          
12.50 - 13.35          
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          



Małgorzata Galik
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45     4a
język polski
1
8a
zdw j. pol
3
 
8.55 - 9.40 4a
godz. wych.
1
  8a
język polski
1
4a
język polski
1
 
9.50 - 10.35 4a
język polski
1
4a
język polski
1
7b
język polski
1
4a
język polski
1
 
10.50 - 11.35 8a
język polski
3
7b
język polski
1
8b
język polski
1
8a
język polski
1
 
11.45 - 12.30 8b
język polski
1
8b
język polski
1
  7b
język polski
1
 
12.50 - 13.35 8b
język polski
1
8a
język polski
1
  7b
język polski
1
8b
język polski
1
13.45 - 14.30 4a
zdw j. pol
1
8a
język polski
1
  8b
zdw j. pol
1
7b
język polski
1
14.40 - 15.25          



Katarzyna Janiak-Piwowska
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45       6b
język angielski
402
8a
język angielski gr. 2
5
8b
język angielski gr. 2
5
8.55 - 9.40 8a
język angielski gr. 2
3
8b
język angielski gr. 2
3
6b
język angielski
204
  5d
język angielski
3
6b
język angielski
3
9.50 - 10.35 7a
język angielski gr. 1
5
7b
język angielski gr. 1
5
7a
język angielski gr. 1
5
7b
język angielski gr. 1
5
  7a
język angielski gr. 1
204
7b
język angielski gr. 1
204
5c int
język angielski dz.
5
10.50 - 11.35   8a
język angielski gr. 2
5
8b
język angielski gr. 2
5
  5c int
język angielski dz.
204
 
11.45 - 12.30 5d
język angielski
403
5d
godz. wych.
5
    5d
język angielski
7
12.50 - 13.35 5c int
język angielski dz.
204
       
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          



Przemysław Góralczyk
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45          
8.55 - 9.40          
9.50 - 10.35 5c int
historia
7
       
10.50 - 11.35   4a
historia
6
    4c
historia
1
11.45 - 12.30   6b
historia
3
  4b
historia
5
6a
historia
6
12.50 - 13.35   5c int
historia
4
  6a
historia
3
6b
historia
6
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          



Joanna Dwornicka
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 6a
język niemiecki mniejszości
4
6b
język niemiecki mniejszości
4
7a
język niemiecki gr. 2
1
7b
język niemiecki gr. 2
1
  7a
język niemiecki gr. 1
1
7b
język niemiecki gr. 1
1
 
8.55 - 9.40 6a
język niemiecki mniejszości
4
6b
język niemiecki mniejszości
4
       
9.50 - 10.35          
10.50 - 11.35          
11.45 - 12.30   8a
język niemiecki
2
8a
język niemiecki
5
   
12.50 - 13.35   8b
język niemiecki
2
7a
język niemiecki mniejszości
5
7b
język niemiecki mniejszości
5
   
13.45 - 14.30     7a
język niemiecki mniejszości
5
7b
język niemiecki mniejszości
5
6a
język niemiecki mniejszości
6
6b
język niemiecki mniejszości
6
 
14.40 - 15.25 8b
język niemiecki
1
7b
język niemiecki gr. 1
2
7a
język niemiecki gr. 1
2
7a
język niemiecki mniejszości
5
7b
język niemiecki mniejszości
5
7a
język niemiecki gr. 2
6
7b
język niemiecki gr. 2
6
 



Sławomira Jankowiak
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45     5d
wdż
8
   
8.55 - 9.40     5a
wdż
204
   
9.50 - 10.35          
10.50 - 11.35   5c int
wdż
204
6b
wdż
2
5b
wdż
202
 
11.45 - 12.30   6a
wdż
7
     
12.50 - 13.35          
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25 7a
godz. wych.
2
       



Magdalena Grysiewicz
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 8a
fizyka
5
  8b
fizyka
5
4a
matematyka
5
 
8.55 - 9.40 7b
fizyka
5
  7a
fizyka
5
7a
fizyka
5
 
9.50 - 10.35     4a
matematyka
5
8b
fizyka
5
 
10.50 - 11.35     7b
fizyka
5
  4a
matematyka
5
11.45 - 12.30         4a
matematyka
5
12.50 - 13.35         8a
fizyka
5
13.45 - 14.30         4a
zdw mat
5
14.40 - 15.25          



Dorota Budeń
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45   8b
wos
6
8a
wos
6
  7a
geografia
6
8.55 - 9.40 5a
geografia
6
5d
geografia
6
8b
geografia
6
  8a
wos
6
9.50 - 10.35 5b
geografia
6
      7b
geografia
6
10.50 - 11.35 8b
wos
6
      8a
geografia
6
11.45 - 12.30 5c int
geografia
6
       
12.50 - 13.35 7b
geografia
6
       
13.45 - 14.30 7a
geografia
6
       
14.40 - 15.25          



Aleksandra Kwaśniewska
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45       8b
chemia
6
 
8.55 - 9.40       7b
chemia
6
 
9.50 - 10.35       8a
chemia
6
 
10.50 - 11.35 7b
chemia
5
    7a
chemia
6
 
11.45 - 12.30 7a
chemia
5
       
12.50 - 13.35 8a
chemia
5
       
13.45 - 14.30 8b
chemia
5
       
14.40 - 15.25          



Gerard Trybus
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45         6a
religia
1
8.55 - 9.40         7b
religia
1
9.50 - 10.35 6a
religia
2
  8b
religia
3
  5d
religia
1
10.50 - 11.35 7a
religia
2
5d
religia
2
    8b
religia
204
11.45 - 12.30 8a
religia
2
7b
religia
204
    8a
religia
2
12.50 - 13.35   7a
religia
5
     
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          



Agnieszka Kostrzewa
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45         7b
doradztwo zawodowe
2
8.55 - 9.40         7a
doradztwo zawodowe
2
9.50 - 10.35          
10.50 - 11.35          
11.45 - 12.30          
12.50 - 13.35          
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          



Agnieszka Kędzia
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45          
8.55 - 9.40          
9.50 - 10.35          
10.50 - 11.35          
11.45 - 12.30          
12.50 - 13.35          
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          



Anna Pawlak
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 5d
kreatywność
7
    5b
kreatywność
301
 
8.55 - 9.40          
9.50 - 10.35          
10.50 - 11.35          
11.45 - 12.30          
12.50 - 13.35          
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          



Istiena Boguszewicz-Gnatowicz
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45          
8.55 - 9.40          
9.50 - 10.35          
10.50 - 11.35          
11.45 - 12.30          
12.50 - 13.35 6b
religia
8
       
13.45 - 14.30 6b
religia
8
       
14.40 - 15.25          



Monika Szymańska
Data publikacji: 04.10.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45          
8.55 - 9.40          
9.50 - 10.35          
10.50 - 11.35 5c int
godz. wych.
1
       
11.45 - 12.30          
12.50 - 13.35          
13.45 - 14.30          
14.40 - 15.25          


Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl